3 wielkości młotów kujących

Admin/ 6 czerwca, 2020/ Uncategorized

W naszej wypożyczalni mamy do dyspozycji 3 wielkości młotów kujących do betonu. W zależności od ciężaru prac jaki przewidujesz tak też należy wybrać urządzenie do kucia. Oferowane maszyny są na bieżąco serwisowane aby zapewnić bezawaryjną i efektywną pracę w Twoich rękach.

Młot SDS-MAX klasa 5 kg – urządzenie lekkie i poręczne do prac wyburzeniowych. W szczególności polecane do lekkich materiałów łatwo się rozsypujących się, skuwania tynków oraz do prac nad głową (np. na rusztowaniu). Młot dostępny w naszej wypożyczalni to markowe urządzenie – firmy Makita o sile udaru ok 7,6 J i wadze 5,1-5,3 kg (w zależności od narzędzia roboczego). Młot posiada 12 stopniową regulację ustawienia kąta przebijaka. Wypożyczając młot otrzymujesz w standardzie smar do smarowania narzędzia oraz przebijak typu szpic oraz płaski – na życzenie klienta użyczamy szeroki przebijak płaski lub długi grot do głębokiego przebijania. Wypożyczany młot mieści się w poręcznej walizce.

Młot SDS-MAX klasa 7 kg – urządzenie średnio ciężkie do cięższych prac wyburzeniowych. W szczególności polecane do wykuwania otworów okiennych, drzwiowych, wyburzania ścian. Młot dostępny w naszej wypożyczalni to markowe urządzenie – firmy Makita o sile udaru ok 11,5 J i wadze 7,2-7,3 kg (w zależności od narzędzia roboczego). Młot posiada 12 stopniową regulację ustawienia kąta przebijaka. Wypożyczając młot otrzymujesz w standardzie smar do smarowania narzędzia oraz przebijak typu szpic oraz płaski – na życzenie klienta użyczamy szeroki przebijak płaski lub długi grot do głębokiego przebijania. Wypożyczany młot mieści się w poręcznej walizce.

Młot HEX pionowy klasa 17 kg – ciężki młot do pionowego skuwania betonu na podłożu i posadzkach. Dzięki podwójnemu uchwytowi można również skuwać różnego rodzaju murki ogrodzeniowe i podesty. Ze względu na ciężar niezbyt dobrze nadaje się do kucia i wyburzania ścian. Młot dostępny w naszej wypożyczalni to markowe urządzenie – firmy Makita o sile udaru ok 23,6 J i wadze 17,3 kg. Młot posiada rękojeść obracaną o 360 stopni i regulację elektroniczną częstotliwości udarów. Wypożyczając młot otrzymujesz w standardzie przebijak typu szpic i smar do smarowania przebijaka. Wypożyczany młot mieści się w poręcznej walizce z kółkami ułatwiającymi transport.

Share this Post